najbliższa edycja

styczeń 2023

Program Mastermind

Inwestuj w Nieruchomości

3-miesięczny program profesjonalnego wsparcia w procesie zakupu Twojej pierwszej lub kolejnej inwestycji

Dla kogo jest program mastermind

5

Dla osób, które chcą zakupić swoją pierwszą nieruchomość inwestycyjną (pod flipa lub wynajem)

5

Dla osób, które pragną wejść w świat nieruchomości

5

Dla osób, które chcą kupić nieruchomość dla siebie, ale z myślą o późniejszej sprzedaży

5

Dla osób, które chcą przejść przez proces zakupowy nieruchomości inwestycyjnej pod okiem eksperta i aktywnego praktyka z wieloletnim doświadczeniem

5

Dla tych, którzy już ze mną pracowali lub ukończyli kurs „Nieruchomości dla Początkujących”

5

Dla osób, które chcą poznać dwa konkretne modele biznesowe inwestowania w nieruchomości (flipy oraz wynajem)

5

Dla tych, którzy chcą pomnażać swoje zyski i stworzyć dla siebie przychód pasywny

Co da Ci udział w programie mastermind?

Formuła mastermindu opiera się przede wszystkim na szukaniu najlepszych rozwiązań podczas aktywnego udział w procesie zakupu wybranej przez uczestnika inwestycji.

Poznasz ścieżkę wyboru i kupna nieruchomości pod inwestycję, nauczysz się samodzielnie działać na rynku nieruchomości i podejmować najlepsze dla Ciebie decyzje inwestycyjne, ucząc się i przechodząc cały proces pod okiem specjalisty oraz praktyka z wieloletnią wiedzą i doświadczeniem.

R

Poznasz rodzaje inwestycji oraz dowiesz się, czym się kierować, aby inwestować efektywnie

R

Otrzymasz wiedzę, wskazówki i porady, które pozwolą Ci ze spokojem i pewnością wybrać, zweryfikować i kupić Twoją wymarzoną nieruchomość

R

Zyskasz poczucie bezpieczeństwa oraz zminimalizujesz ryzyko, za które niejednokrotnie trzeba zapłacić krocie

R

Skorzystasz z mojego sprawdzonego modelu inwestycyjnego

R

Pomnożysz zyski i świadomie zaczniesz zarabiać na nieruchomościach

R

Na bieżąco będziemy omawiać case study każdego z uczestników

Kompleksowe Prowadzenie

W czasie programu mastermind przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces zakupowy nieruchomości pod flipa (zakup i odsprzedaż nieruchomości z zyskiem), jak i pod wynajem.

+

Indywidualne Rozwiązania

Będziemy rozwiązywać najczęstsze problemy, omawiać podstawowe zagadnienia minimalizujące ryzyko inwestycyjne, aby otrzymać najlepsze, możliwe zyski. Program jest ukierunkowany na konkretne przypadki inwestycyjne wszystkich uczestników.

Wiedza i Wsparcie

Będę dzielić się z Tobą moją kilkunastoletnią, praktyczną wiedzą i doświadczeniem inwestycyjnym w nieruchomości, a także doradzać i monitorować Twoją inwestycję. Otrzymasz odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wsparcie grupy osób, które przechodzą przez ten sam proces, co Ty! 

zwrot z inwestycji

Poznaj Sprawdzony Model

Podczas mastermindu poznasz proces i nauczysz się skutecznego oraz bezpiecznego modelu, który będziesz mógł powielać w kolejnych swoich inwestycjach. Będziemy poruszać kluczowe tematy, które bezpośrednio wpływają na zyski, opłacalność inwestycji oraz ZROZUMIENIE INWESTOWANIA w branży nieruchomości.

w programie mastermind

Co otrzymasz?

l

Praktyczne Zadania

Cotygodniowe zadania, planowanie tygodnia (sprawdzoną metodą), materiały wspierające realizację wyznaczonych celów

Materiały Edukacyjne

Praktyczną i aktualną dawkę wiedzy m.in. z zakresu opłacalności inwestycji, wariantów zysku, umów, regulacji prawnych itp. oraz quizy sprawdzające wiedzę

Spotkania 1x w tygodniu

3 miesiące wspólnej intensywnej pracy, 9 spotkań mastermindowych po 2 h + 3 x spotkania Q&A*

platforma kursowa

Dostęp do dedykowanej grupy na platformie Akademii Nieruchomości, gdzie będziemy spotykać się na żywo oraz dzielić postępami, efektami pracy i pytaniami pomiędzy spotkaniami

Bonusy:

K

*60 min sesja Q&A 1 x w miesiącu na żywo, gdzie będę odpowiadać na pytania uczestników

K

Możliwość zadawania bieżących pytań w grupie, na które będę odpowiadać w formie pisemnej, codziennie (pon. – pt. ) w wybranych godzinach 

K

Moja dostępność, wiedza i wsparcie w monitorowaniu i moderowaniu Twojej inwestycji – nie musisz wykupywać dodatkowych konsultacji 1:1 (koszt jednej konsultacji to 900 zł)

cena

Ile to kosztuje?

Nabór do programu mastrmind Inwestuj w Nieruchomości odbywa się tylko 3 razy w roku!

3-miesięczny program

Mastermind | Inwestuj
w Nieruchomości

PŁATNOŚĆ W CAŁOŚCI

8,000 zł

  • Liczba uczestników: maksymalnie 7 osób
  • Częstotliwość spotkań: Co 7 dni
  • Dedykowana platforma – nie potrzebujesz FB
  • Moja dostępność dla uczestników podczas trwania całego programu

3-miesięczny program

Mastermind | Inwestuj
w Nieruchomości

PŁATNOŚĆ RATALNA

3 x 3,000 zł

  • Liczba uczestników: maksymalnie 7 osób
  • Częstotliwość spotkań: Co 7 dni
  • Dedykowana platforma – nie potrzebujesz FB
  • Moja dostępność dla uczestników podczas trwania całego programu

*Brak możliwości zwrotu po zakupie ze względu na cyfrowy charakter programu oraz autorską metodę pracy.

**Program nie jest odpowiedni dla osób, które szukają gotowych rozwiązań. Uczestnictwo nie przyniesie korzyści bez samodzielnego działania i systematycznej aktywności.

„Dziękuję za fantastyczne, profesjonalne i pochłaniające szkolenie. Przekazana wiedza to solidny fundament do budowy nowej pasji lub konkretnego źródła utrzymania w zależności, kto czego poszukuje. Poza merytoryką, szkoleniu towarzyszyła świetna atmosfera sprzyjająca kreatywności i budująca relacje pomiędzy uczestnikami na długi czas. Polecam każdemu, kto szuka szkolenia, o którym nie zapomni następnego dnia.  Edyta jesteś niezwykła”!

– KATARZYNA KOBIAK-TADLA

„Prowadząca fantastycznie przekazują swoją wiedzę, właściwie zaraża tą wiedzą w taki sposób, że człowiek chciałby robić to samo, bo wydaje się to wszystko takie fascynujące, proste i do osiągnięcia… Temat nieruchomości był dla mnie przytłaczający…nie miałam na ten temat pojęcia…jeżeli ktokolwiek chce zająć się nieruchomościami powinien, wręcz musi przyjechać na to konkretnie szkolenie…!

– DOROTA

„Pani Edyta prowadzi szkolenia w sposób ciekawy, otwarty, przyjazny, można się pytać na temat interesujących zagadnień i otrzymać odpowiedzi, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ jest to dostosowane do moich oczekiwań. Zaskakującą kwestią były te rzeczy, które wydawało mi się, że już sprawdziłam (umowy, finanse, podatki), a jednak dowiedziałam się dużo więcej”.

– JOLA

Moim zadaniem w programie mastermind Inwestuj w Nieruchomości jest wskazać Ci drogę, pokazać możliwości i doradzić najlepszą dla Ciebie opcję. Jednak, ostatecznie to Ty sam, podejmujesz decyzje i w pełni za nie odpowiadasz. 

Program nie jest dla osób, które spodziewają się szybkiego i bardzo wysokiego zysku z pierwszej inwestycji. 

Pierwszy zakup nieruchomości powinien być potraktowany, jako wkład i pokrycie kosztów nauki.

FAQ – pytania

Jeśli właśnie wkraczasz
w świat nieruchomości lub jesteś zainteresowany tym, w jaki sposób możesz pomnożyć zyski, nie zwlekaj! Dołącz do programu mastermind – Inwestuj w Nieruchomości.

Co to jest mastermind?

To formuła spotkań w niewielkiej grupie, zazwyczaj 4-7 osób, w której uczestnicy pod okiem prowadzącego mastermind (hosta), pracują nad rozwojem swojego biznesu lub wyznaczonego, indywidualnego celu.

W czasie spotkań grupowych każdy z uczestników ma 10-15 minut tzw. hot seat. W tym czasie zadaje grupie pytanie dotyczące rozwiązania np. jakiegoś problemu, prośbę o wsparcie, doradztwo, czy też znalezienie pomysłów i najlepszych rozwiązań dla niego i jego biznesowej inwestycji.

Na koniec spotkania każdy z uczestników, wyznacza sobie zadania do wykonania na czas do następnego spotkania. Każde spotkanie mastermindowe rozpoczyna się od krótkiego podsumowania każdego z uczestników, raportując grupie, swoje sukcesy, i co udało mu się zrobić, czy osiągnąć w czasie pomiędzy spotkaniami.

Czy grupa będzie na podobnym poziomie, co ja?

W grupie będą, zarówno uczestnicy początkujący, jak i tacy, którzy mają już za sobą pierwsze inwestycje. Trener jest przygotowany na wsparcie osób mniej i bardziej doświadczonych. Celem programu jest również nacisk na wzajemną motywację i mobilizację uczestników. 

Co jeśli nie mogę uczestniczyć w danym spotkaniu na żywo?

Ważne jest, zarówno dla osiągnięcia najlepszych efektów własnych, jak i całej grupy, aby uczestniczyć w każdym spotkaniu mastermindowym.

Jeżeli tak się zdarzy, że z jakiegoś bardzo ważnego powodu, czy sytuacji losowej nie będziesz mieć możliwości udziału w spotkaniu, to nagranie ze spotkanie będzie dostępne do obejrzenia na platformie Akademii Nieruchomości.

Swoje pytanie będziesz mógł zadać w grupie uczestników. Moja odpowiedź zostanie nagrana w wersji audio lub wideo. Jednak nie ma gwarancji, że pozostali uczestnicy, podzielą się z Tobą swoją opinią, czy poradą. 

Wszystkie spotkania grupy będą nagrywane, również po to, by każdy uczestnik mógł dowolnie do nich wracać.

Pamiętaj, że najlepsze efekty przynosi aktywny udział w spotkaniach na żywo.

Co jeśli będę mieć dodatkowe pytania, które pojawią się poza spotkaniem MM?

Pytania możesz zadawać w dedykowanej grupie uczestników, do której otrzymasz dostęp po opłaceniu uczestnictwa.

Tam, na bieżąco, będę odpowiadała na pytania uczestników w formie pisemnej lub wideo – w zależności od potrzeb i tematu pytań. 

Jaką mam gwarancje skuteczności / jak szybko zarobię?

Aktywne uczestnictwo w programie oraz zaangażowanie, w zdecydowany sposób ułatwi, odpowiednio zabezpieczy i przygotuje uczestnika do osiągnięcia celu, jednak to uczestnik podejmuje decyzje i w pełni za nie odpowiada

Samo uczestnictwo w programie bez działania w terenie, analizy podejmowanych działań, czy systematycznej aktywności i maksymalnego zaangażowania nie przyniesie zadowalających efektów.

Mastermind nie będzie odpowiedni dla osób, które oczekują szybkiego i wysokiego zwrotu z pierwszej inwestycji oraz tych, którzy oczekują, że otrzymają tzw. gotowca”. Ten program jest dla osób, które chcą poznać rynek nieruchomości, nauczyć się metody oraz samodzielnego podejmowania decyzji inwestycyjnych dopasowanych do swoich potrzeb i możliwości.