Nauczę Cię
skutecznie inwestować
w nieruchomości

by bezpiecznie maksymalizować zyski i budować przychód pasywny

Nieruchomości to jeden z najbardziej bezpiecznych i pewnych sposobów na zabezpieczenie swoich pieniędzy


Wsparcie w kupnie
i sprzedaży

Uczę skutecznych oraz bezpiecznych modeli, które będziesz mógł powielać w kolejnych swoich inwestycjach


Kompleksowa praca dla inwestorów

Uczę skutecznych oraz bezpiecznych modeli, które będziesz mógł powielać w kolejnych swoich inwestycjach


Szkolenia inwestycyjne

Uczę skutecznych oraz bezpiecznych modeli, które będziesz mógł powielać w kolejnych swoich inwestycjach

oferta

Pracuj ze Mną

Rynek nieruchomości nie jest tylko dla wybranych

indywidualnie

konsultacje 1:1

Indywidualne wsparcie konsultacyjno-mentoringowe, dla wybranego tematu inwestycyjnego lub doradztwo z zakresu kupna lub sprzedaży nieruchomości.

zobacz szczegóły

Spotkanie odbywa się online poprzez Zoom i trwa 60 minut. Istnieje możliwość także konsultacji telefonicznej.

Przed spotkaniem poproszę Cię o przesłanie na maila informacji, o czym dokładnie chciałbyś porozmawiać podczas konsultacji oraz ewentualnych szczegółów dotyczących inwestycji, pod którą chcesz przeprowadzić konsultację.

Tematy konsultacji mogą dostyczyć np:

  • zakup lub sprzedaż nieruchomości
  • negocjacji
  • umów
  • flipów (zakup i odsprzedaż z zyskiem)

ale także inne, bardziej złożone tematy, w których potrzebujesz wsparcia.

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją wypełnij załączony kwestionariusz zgłoszeniowy.

wypełnij kwestionariusz >

CENA konsultacji: 900 pln

Kurs online

Nieruchomości dla Początkujących

9-tygodniowy kurs niezbędnej wiedzy na start, dzięki któremu zweryfikujesz swoje możliwości, określisz plan działania i wykonasz pierwszy krok, w kierunku kupna nieruchomości.

mastermind

INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI

3-miesięczny intensywny program profesjonalnego wsparcia w czasie zakupu Twojej pierwszej lub kolejnej nieruchomości inwestycyjnej albo prywatnej

WSPÓŁPRACA

z inwestorami

01

Rozumiem dylematy, pojawiające się u początkujących inwestorów. Pracuję z nimi na codzień i sama przez to przechodziłam

02

Moich klientów prowadzę kompleksowo od A do Z, przez proces inwestowania w nieruchomości i przybliżając model mojej pracy

03

Uczę skutecznych oraz bezpiecznych modeli, które będziesz mógł powielać w kolejnych swoich inwestycjach

04

Współpracuję długofalowo z klientami, którzy regularnie inwestują w nieruchomości od mieszkań, po domy, a nawet działki inwestycyjne

05

Dzięki szerokim kontaktom i wieloletnim współpracom mogę zapewnić dostęp do najlepszych ofert z zakresu formalności, remontów i wykończenia czy samego nabycia nieruchmości

oferta

Edyta Bednarczyk

Jestem trenerem inwestowania w nieruchomości oraz właścicielem agencji pośrednictwa nieruchomości. Jednak, przede wszystkiem, jestem praktykiem i aktywnym inwestorem z ponad 16 letnim doświadczeniem i przeszło setką inwestycji własnych.

Moich klientów prowadzę kompleksowo od A do Z przez proces inwestowania w nieruchomości, przybliżając model mojej pracy. Rozumiem dylematy, które pojawiają się u początkujących inwestorów, gdyż sama przez to przechodziłam. Dziś z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą, chroniąc niejednokrotnie osoby, z którymi współpracuję przed niepotrzebną utratą pieniędzy i błędami, które łatwo popełnić.

Prowadzę szkolenia online, sesje 1:1 oraz mastermindy inwestycyjne. Co jakiś czas mam przyjemność być prelegentką na różnych szkoleniach i konferencjach związanych z nieruchomościami.

Pozostając wdzięczna za możliwości, które mam, pamiętam, że nasz czas jest ograniczony, dlatego wyznaję zasadę – DZIAŁAJ! Jeśli wiesz – DLACZEGO, znajdziesz sposób – JAK!

Gorąco polecam pracę z Edytą każdemu, kto myśli o inwestowaniu w nieruchomości, a nie wie gdzie i od czego zacząć. Po całym dniu z Edytą dla każdego było jasne, że wszystko się da, trzeba tylko odrobinę dobrej chęci. Poza tym od kogo się uczyć jak nie od osoby, która kupiła 21 mieszkań w 2 lata! Gorąco polecam, na pewno nie będziecie żałować!

– JOANNA

To najlepsze i najbardziej efektywne szkolenie ze wszystkich szkoleń, w których miałam możliwość uczestniczenia. Nie mam słów, które wyraziłyby moją wdzięczność poza skromnym DZIĘKUJĘ. Polecam z całego serca wszystkim mającym jakiekolwiek wątpliwości. Po tym szkoleniu na 100% one miną”!

– ADRIANNA

„Świetna, fachowa wiedza na temat praktycznych kwestii związanych z rynkiem nieruchomości, kwestii podatkowych, wszystkiego, co mieści się w tym profilu wiedzy na temat inwestowania. Szczerze mogę powiedzieć, że oczekiwania zostały spełnione i nawet jest coś ponad. To co jest dla mnie największą wartością to to, że tutaj jest mowa o realnych kwestiach, o tym co się dzieje na naszym polskim rynku, a nie na rynku gdzieś tam…

– PAWEŁ

Pobierz bezpłatnie

10 najczęściej popełnianych błędów

przy zakupie nieruchomości inwestycyjnej

Zapisz się na listę i odbierz darmowy e-book, dzięki któremu dowiesz się, jak dobrze przygotować się do zakupu pierwszej, czy kolejnej nieruchomości.

.

NAJNOWSZE

NA BLOGU