Nauczę Cię
skutecznie inwestować w nieruchomości

by bezpiecznie maksymalizować zyski
i budować dochód pasywny

PLANOWANIE INWESTYCJI

KUPNO | SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

INWESTYCJA Z ZYSKIEM

rynek nieruchomości
nie jest tylko dla wybranych

Ze swojego ponad 15-letniego doświadczenia wiem, że nieruchomości to jeden z najbardziej bezpiecznych i pewnych sposobów na zabezpieczenie swoich pieniędzy. Na rynku trudno o drugą taką branżę, która jest w stanie zagwarantować dochód pasywny i bezpieczeństwo finansowe niemalże następnego dnia. 

oferta

pracuj ze mną

mastermind

INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI

3 miesięczny program profesjonalnego wsparcia w czasie zakupu Twojej pierwszej lub kolejnej inwestycji

Kurs online

Nieruchomości dla Początkujących

9 tygodniowy kurs niezbędnej wiedzy na start, dzięki któremu zweryfikujesz swoje możliwości, określisz plan działania i wykonasz pierwszy krok, w kierunku kupna nieruchomości.

indywidualnie

konsultacje 1:1

Indywidualne wsparcie konsultacyjno-mentoringowe, dla wybranego tematu inwestycyjnego lub doradztwo z zakresu kupno-sprzedaż nieruchomości.

zobacz szczegóły

Spotkanie odbywa się online poprzez Zoom i trwa 60 minut. Możemy również porozmawiać telefonicznie.

Przed spotkaniem poproszę Cię przesłanie na maila informacji o czym chciałbyś dokładnie porozmawiać podczas konsultacji i ewentualnych szczegółów dotyczących inwestycji, pod którą chcesz przeprowadzić konsultację.

Tematy konsultacji moga dostyczyć np:

  • zakup lub sprzedaż nieruchomości
  • negocjacje
  • umowy
  • flipy (zakup i odsprzedaż z zyskiem)

ale także inne, bardziej złożone tematy, w których potrzebujesz wsparcia.

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją wypełnij załączony kwestionariusz zgłoszeniowy.

wypełnij kwestionariusz >

CENA konsultacji: 900 pln

WSPÓŁPRACA

W czym pomagam

03

Rozumiem dylematy, pojawiające się u początkujących inwestorów. Pracuję z nimi na codzień i sama przez to przechodziłam

01

Moich klientów prowadzę kompleksowo od A do Z, przez proces inwestowania w nieruchomości i przybliżając model mojej pracy

04

Uczę skutecznych oraz bezpiecznych modeli, które będziesz mógł powielać w kolejnych swoich inwestycjach

02

Współpracuję długofalowo z klientami, którzy regularnie inwestują w nieruchomości od mieszkań, po domy, a nawet działki inwestycyjne

05

Dzięki szerokim kontaktom i wieloletnim współpracom 

nazywam się

Edyta Bednarczyk

Jestem trenerem inwestowania w nieruchomości oraz praktykiem i aktywnym inwestorem z ponad 16 letnim doświadczeniem, przeszło setką inwestycji własnych oraz agencją pośrednictwa nieruchomości.

Moich klientów prowadzę kompleksowo przez proces inwestowania w nieruchomości od A do Z, przybliżając model mojej pracy. Rozumiem dylematy, które pojawiają się u początkujących inwestorów, gdyż sama przez to przechodziłam. Dziś z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą, chroniąc niejednokrotnie osoby, z którymi współpracuję przed niepotrzebną utratą pieniędzy i błędami, które łatwo popełnić.

Prowadzę szkolenia online, sesje 1:1 oraz mastermindy inwestycyjne. Co jakiś czas mam przyjemność być także prelegentką na różnych szkoleniach i konferencjach związanych z nieruchomościami.

Pozostając wdzięczna za możliwości, które mam, pamiętam, że nasz czas jest ograniczony, dlatego wyznaję zasadę – DZIAŁAJ! Jeśli wiesz – DLACZEGO, znajdziesz sposób – JAK!

Gorąco polecam pracę z Edytą każdemu, kto myśli o inwestowaniu w nieruchomości, a nie wie gdzie i od czego zacząć. Po całym dniu z Edytą dla każdego było jasne, że wszystko się da, trzeba tylko odrobinę dobrej chęci. Poza tym od kogo się uczyć jak nie od osoby, która kupiła 21 mieszkań w 2 lata! Gorąco polecam, na pewno nie będziecie żałować!

– JOANNA

To najlepsze i najbardziej efektywne szkolenie ze wszystkich szkoleń, w których miałam możliwość uczestniczenia. Nie mam słów, które wyraziłyby moją wdzięczność poza skromnym DZIĘKUJĘ. Polecam z całego serca wszystkim mającym jakiekolwiek wątpliwości. Po tym szkoleniu na 100% one miną”!

– ADRIANNA

„Świetna, fachowa wiedza na temat praktycznych kwestii związanych z rynkiem nieruchomości, kwestii podatkowych, wszystkiego, co mieści się w tym profilu wiedzy na temat inwestowania. Szczerze mogę powiedzieć, że oczekiwania zostały spełnione i nawet jest coś ponad. To co jest dla mnie największą wartością to to, że tutaj jest mowa o realnych kwestiach, o tym co się dzieje na naszym polskim rynku, a nie na rynku gdzieś tam…

– PAWEŁ

pobierz bezpłatnie e–book

10 najczęściej popełnianych błędów

przy zakupie nieruchomości inwestycyjnej

Zapisz się na listę i odbierz darmowy e-book, dzięki któremu dowiesz się, jak dobrze przygotować się do zakupu pierwszej, czy kolejnej nieruchomości.

.

najnowsze

NA BLOGU