Edyta Bednarczyk

Jestem Trenerem Inwestowania w Nieruchomości, aktywnym inwestorem, praktykiem, prowadzę szkolenia i warsztaty z efektywnego inwestowania.

Nadzoruję inwestycje Uczestników, prowadząc Ich w mentoringu z naciskiem na praktyczne zdobywanie wiedzy przez doświadczanie.
W czasie 2 lat od rozpoczęcia nauki o nieruchomościach weszłam w posiadanie 21 nieruchomości.

Obecnie jest to ponad 100 transakcji zakupu
i odsprzedaży nieruchomości z zyskiem.

Sukcesy na polu inwestycji w nieruchomości, ale też mniej trafione decyzje, przyczyniły się do potrzeby ciągłej nauki i podnoszenia kompetencji inwestorskich i trenerskich.

Moimi naczelnymi wartościami jest głód wiedzy, etyka, doświadczanie i efektywność. Pozostając wdzięczna za możliwości, które oferuje mi życie, pamiętam jednocześnie, że nasz czas jest ograniczony, dlatego wyznaję zasadę- DZIAŁAJ! Jeśli wiesz DLACZEGO, znajdziesz sposób JAK!

Szkolenia

Zapraszamy Cię się do zapoznania się z ofertą szkoleń stacjonarnych oraz warsztatów, które organizujemy jako Akademia Nieruchomości, mając na uwadze najwyższe standardy oraz wiedzę przekazywaną przez ekspertów- praktyków.

Twoje efekty są dla nas miarą naszej skuteczności edukacyjnej!

Przejdź do Oferty

Mentoring

Mentoring Inwestycyjny- to produkt przygotowany specjalnie dla wymagających Klientów, którzy chcą dobrze ulokować swój kapitał, jednak nie mają zbyt wiele czasu.
Korzystając z wieloletniego doświadczenia, w precyzyjny sposób dobieramy produkt inwestycyjny, analizując sytuację na rynku nieruchomości, przygotowując nieruchomość inwestycyjną  uszytą na miarę oczekiwań i planowanego zwrotu z inwestycji.

Przejdź do Oferty

Mastermind

Bloki tematyczne związane z wiedzą o nieruchomościach, prowadzone w zaplanowanym czasie – online dla małych grup.

Spotkania odbywają się w cyklach dwumiesięcznych, w ramach których omawiane są zaplanowane tematy.

Przejdź do Oferty

Kursy i szkolenia online

Zapraszam do udziału w szkoleniach tematycznych, które prowadzone będą NA ŻYWO, z interaktywnym udziałem Uczestników, którzy mogą zadawać pytania, wypowiadać się na forum, uczestnicząc w sposób aktywny podczas szkoleń.

To również miejsce, gdzie można skorzystać z możliwości zakupu szkoleń online i w dowolnym czasie odtwarzać i wracać do wybranych modułów, korzystając z czasowego dostępu.

Przejdź do Oferty
Przejdź do galerii
NEWSLETTER (WKTÓRCE)

DANE FIRMY:

Akademia Nieruchomości Edyta Bednarczyk

ul.Drzymały 7/8; 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-013-04-35